FIRMY

Referencje wystawione mi przez firmę korepetytorską Moose Poznań
Referencje wystawione mi przez firmę korepetytorską Moose Poznań
Referencje wystawione mi przez firmę korepetytorską Moose Gdańsk
Referencje wystawione mi przez firmę korepetytorską Moose Gdańsk

UCZNIOWIE

Te korepetycje to był strzał w 10, przygotowanie do matury na najwyższym poziomie oraz bardzo zrozumiały sposób tłumaczenia. Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze rozszerzona matematyka nie była taka straszna. Polecam serdecznie każdemu!!!

Mikołaj z Poznania (Liceum, klasa 3, zakres rozszerzony)

Bardzo polecam korepetycje u pana Krzysztofa. Matematyka w końcu stała się zrozumiała i przyjemna. Przemiła atmosfera na zajęciach. Super powtórka do matury.

Julia z Gdańska (Liceum, klasa 3, zakres podstawowy)

W przeciągu niecałego miesiąca Pan Krzysztof pomógł mi zrozumieć materiał z całego roku. Tłumaczy bardzo dokładnie, pokazuje sprytne matematyczne sztuczki pomagające sobie poradzić z trudniejszymi zadaniami, przy wszystkim tworząc bardzo przyjazną atmosferę. Dziękuje za pomoc i serdecznie polecam!

Kuba z Poznania (Technikum, klasa 4, zakres podstawowy)

Dzięki pomocy, zaangażowaniu i cierpliwości Pana Krzysztofa osiągnęłam wysoki wynik na egzaminie maturalnym z matematyki (podstawa na 100%, a rozszerzenie na 86%!) Pan Krzysztof jest wyjątkowym korepetytorem, któremu zależy aby uczeń zrozumiał, stwarza przyjazną atmosferę, która ułatwia naukę, dlatego polecam każdemu lekcje u Pana Krzysztofa!

Agata z Poznania (Liceum, klasa 3, zakres rozszerzony)

Dzięki Panu w końcu skumałem po co jest ta jedynka trygonometryczna 😉 Serio, polecam pana Krzysztofa do zadań z trygonometrii.

Karol z Gdańska (Technikum, klasa 2, zakres podstawowy)

STUDENCI

Miałam okazję przygotowywać się na egzamin z matematyki na studiach u Krzysztofa. Mogę z ręką na sercu polecić jego naukowe usługi 🙂 Wcześniej miałam okazję uczęszczać do innych korepetytorów, jednak to Krzysztof sprawił, że zostałam na dłużej, aby mógł przekazywać mi matematyczną wiedzę. Na każdym spotkaniu Krzysiu był rzetelnie przygotowany i na bardzo przejrzyste sposoby potrafił wytłumaczyć bez wyjątku wszystkie zagadnienia. Dzięki jego pomocy egzamin z matematyki okazał się błahostką dla mnie, a rozwiązywane zadania z trudnych po pewnym czasie stały się przyjemniejsze 🙂 Absolutnie polecam, najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić 🙂

Asia z Poznania (studentka, inżynieria środowiska)

Najbardziej rzetelny korepetytor z jakim miałem okazję współpracować, wszystkie problematyczne kwestie są wytłumaczone w sposób zrozumiały i prosty. Krzysztof jest zawsze przygotowany do swoich lekcji, po przedstawieniu zakresu i tematu korepetycje są w 110% wykorzystane na omówienie wszystkich kwestii sprawiających problemy plus dodatkowe dygresje pozwalające zrozumieć dany temat w każdym jego wymiarze. Dodatkowo Krzysztof dzięki swojej wiedzy i umiejętności domyślania się „co wykładowca miał na myśli” potrafi pomóc zapisać równania w taki sposób jaki wymagają tego akademiccy prowadzący.

Zbyszko z Poznania (student, inżynieria środowiska)

Pan Krzysztof bardzo mi pomógł w ogarnięciu macierzy i całek. A zdarzały się i takie całki do rozpisania na parę stron. Fajnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwy. Polecam wszystkim!

Mikołaj z Poznania (student, finanse, audyt, inwestycje)

Cierpliwy nauczyciel. Pasjonat matematyki. Skutecznie pomaga w trudnych zadaniach. Bardzo dobrze naprowadza na matematyczny tok myślenia. Dziękuję za pomoc.

Zbigniew z Poznania (słuchacz studiów podyplomowych)

Krzysztof pomógł mi zrozumieć matmę, zwłaszcza granice funkcji i macierze. Dziękuję! 🙂

Michał z Poznania (student, informatyka)